İNSAN KAYNAKLARI ELEMANIİNSAN KAYNAKLARI ELEMANI GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİBu sertifikalar yurt dışında çalışmak için en önemli etken…

İnsan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum eğitim sertifikası ile;

Üniversite onaylı İnsan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum eğitimi sertifikası sahibi olacaksınız!

Online sertifika ile  Cvnizi güçlendirirsiniz.

İnsan kaynakları elemanı olmak için gerekli olan İnsan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum sertifikasına sahip olacaksınız.

Uzman bir İnsan kaynakları elemanı  olacaksınız.

İnsan kaynakları  mesleği ile ilgili tüm bilgilere sahip olacaksınız.

Aldığınız İnsan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum sertifikası ile bir adım öne çıkacaksınız.

İnsan kaynakları  mesleğini icra ederken bilgi eksikliği yaşamayacaksınız.

Herkesin bir adım önüne geçmek istiyorsanız cv nizi güçlendirmek için İnsan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum eğitimi sertifikası için online sertifikaya başvurun!

İNSAN KAYNAKLARI KİMDİR ?

İNSAN KAYNAKLARININ GÖREVLERİ NELERDİR ?

Bir kurumun ürün ya da hizmet üretebilmesi için ihtiyaç duyduğu kaynaklardan biri de insan kaynağıdır. Basitçe böyle tanımlayabileceğimiz “insan kaynakları” aynı zamanda o kurum içerisinde insana dair yapılan çalışmaları ve bu çalışmaları yapan insanları da ifade eder.

Çalışanların profilini belirleyen, iş başvuruları arasından işe en uygun kişileri seçen, seçtikleri kişinin işe alım ve oryantasyon sürecini koordine eden ve çalışanlarla yönetim arasındaki iletişim sürecini yöneten birimdir.

NASIL İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU OLUNUR ?

İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU OLMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR ?

İnsan Kaynakları Elemanıı olmak için, üniversite veya meslek yüksekokullarının İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Mezuniyet sonrası ise; online sertifika eğitimi veren kurumumuza başvurarak; İnsan Kaynaklarının; işe alımdan çıkışa kadar olan tüm süreçleri hakkında bilgi sahibi olunması ve yapılacak örnek uygulama çalışmalarıyla pekiştirilmesinin sağlanması. Bu programın sonunda katılımcılar, çalışma alanlarına döndüklerinde ya da ilk kez İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başladıklarında bir çok süreci sorunsuz yürütebilecek bilgi ve beceriye sahip olacaklardır.

 

İlk kez İnsan Kaynakları alanında çalışmaya başladığınızda bir çok süreci sorunsuz yürütebilecek bilgi ve beceriye sahip olmak için sertifikanı online al

İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ

KURSU EĞİTİM DETAYI

Kurumumuz bünyesinde verilen İnsan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum eğitimi kursu kursiyerlerimizin alanlarında yetkin bir hale gelerek donanım sahibi olmalarını sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Eğitimimiz esnasında gerçekleştirilecek olan her türlü program ve kursiyerlerin faydalanabilecekleri her türlü içerik yine sürecimize dâhil edilmiştir. Eğitimler online asenkron yapılmaktadır.Eğitim videoları ve sunumlar öğrenci panelinizdedir.

ONLİNE EĞİTİM NE ŞEKİLDE OLACAK


Eğitim programımız, uzaktan eğitim (interaktif)  formatında hazırlanmıştır.

Eğitimler kolay anlaşılır,anlaşılır bir hızda tasarlanmıştır.

Eğitime dilediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz hızda bitirebilirsiniz.

Sertifikanız eğitiminiz bittikten sonra PDF Dosyası şeklinde ve kargo ile talep edebilirsiniz

Eğitimlere katılım için internet dışında sınırlama yoktur. İstediğiniz   zamanda ve yerde, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan  eğitim alabilirsiniz.

Eğitimi biten katılımcılarımız hazır olan sınav sistemine kendilerini hazır hissettiklerinde giriş yaparlar.

Sınavda başarılı olan katılımcılar  sertifika almaya hak kazanacaktır.

Hotline