Güven Sertifika Nedir ?

Güven Sertifika

Neden En Çok Tercih Edilen Eğitim Kurumu Güven Sertifika ?

Online Eğitim de Güvenle Danışmanlık  Yapmaktan Gurur Duyuyoruz . Sizin başarınız bizi her geçen gün 1 adım ileri götürüyor. Siz değerli öğrencilerimiz ve eğitmen ekibimize sonsuz teşekkür eder ederiz.

 

Süreç ne Şekilde İşliyor :

Bizler Türkiye nin Önde Gelen Eğitimleri nin Hazırladığı Videolara Yada Canlı Derlerse Talip Oluyoruz ve Sizi Eğitim ile Buluşturuyoruz. 

 

Ayrıca Sigortanız Olan Sektör de Yada Eğitimini Almış Olduğunuz Alanda Anlaşmalı Özel Üniversitelerin Aracılığı ile Sertifika Almanızı Sağlıyoruz. “Eğitim de Güvenli Yarınlara ” sloganımız ile öğrencilerimiz eğitime kendi ev, ofis, akıllı telefon, bilgisayar vb. teknolojik aletler kullanarak, yol için zaman ve ekstra para harcamadan kolayca eğitim alabileceklerdir.

Tüm Sertifikalarımız E Devlette Görünmektedir.

(Kesinlikle Meb Onaylı Sertifikalar Vermiyoruz) 

Fakat Mesleki Yeterlilik Belgesi Almak İsteyen yada Üniversite Onaylı Kalfalık ve Ustalık Belgesi Almak İsteyen Adaylara da Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz. 

 

 

Üniversite Onaylı Belgeler Nereler de Kullanır? 

Genel Olarak Mesleğini Belgelendirmek İsteyen Bireyler,Mevcut İşin de Her Hangi Bir Belgesi Olmayanlar yada Eğitim Aldığına Dair Belge İsteyen Kursiyerler Üniversite Onaylı Sertifikaları Her Alanda (Meb Onaylı Belge Şartı Olmayan Kurumlar da) Kullanabilir. 

Yurt Dışına Çıkarken Bu Belgeleri Noter Aracılığı ile Çeviri Yapmanız, Apostil Etmeniz ve Valiliğe Giderek Apostil Etmeniz (Gideceğiniz Ülkeye Özel) Yeterli dir 

Tehlikeli Ve Çok İşler de MYK Olmadan Sertifika Yada Kalfalık/ Ustalık Eğitimleri Yeterli Değildir. Firmamız dan , Belgelendirme MYK Belgesi, Online Eğitim Alanın da Danışmanlık Hizmeti Alabilirsiniz. 

 

Ayrıca Güven Sertifika Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere veya yurtdışında çalışmak isteyenlere eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır.

 

Uzaktan Eğitim veya Örgün Eğitim alan kursiyerlere anlaşmalı olduğumuz Üniversitelerden (Devlet, Özel) uygun maliyetli sertifika imkanı sunuyoruz.

 

Kesinlikle İş İmkanı Sağlamıyoruz 

 

Vizyonumuz


 

“Her şey İnsan İçin” anlayışıyla ilk günden beri paydaşlarımızla birlikte büyüme anlayışıyla devam ettiğimiz yolda, sizlerin de bu büyüme sürecinde emin adımlar atabilmesi için iş teklifimizi görüşmek üzere genel merkezimize davet ediyoruz.

 

Neden Biz ?

Neden Güven Sertifika ?

Güven sertifika ayrıcalıkları özgün eğitimlerin tadını çıkartın .

 • Rekabetsiz
  Rekabetsiz

  Online eğitim pazar payının sayesinde rekabetlerde avantajlıdır

 • Eğitim Kalitesi
  Eğitim Kalitesi

  Sizler için hazırlamış olduğumuz bilgi ve beceri eğitimleri için programlara göz atabilirsiniz

 • 7/27 kesintisiz başvuru
  7/27 kesintisiz başvuru

  Sizin için hazırlamış olduğumuz sistem sayesidne 7/24 eğitim imkanı sağlıyoruz

about
Blog Yazılarımız

En Çok Okunan Yazılarımız

blog thumb

PROFESYONEL AŞÇILIK İÇİN ALINABİLECEK SERTİFİKALAR NELERDİR ?

 • 2024 Ocak 23

Aşçılık Sertifikası, Kalfalık Belgesi, Ustalık Belgesi ve Daha Nicesi...

blog thumb

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı

 • 2024 Ocak 22

Aile danışmanları, çeşitli konularda danışmanlık ve rehberlik hizmeti vererek ailelerin güçlü ve sağlıklı ilişkiler geliştirmelerine yardımcı olurlar. Bu sebeple, aile danışmanlarının eğitimi ve yetkinlikleri büyük önem taşır.

Online Eğitim

Başarıya Giden Yol : Güven Sertifika

+

Bayi Sayısı

+

Anlaşmalı Üniversite

+

Kurs

+

Başvuru

Bayilik Alarak Sende Kendi İşinin Patronu Ol<

Bayilik Alarak Sende Kendi İşinin Patronu Ol

5 Günlük Pazarlama Eğitimi Sonrası Düşük Sermaiye ile Kendi İşinin Patronu Ol

Anasayfa
Ödeme E Devlete Düştükten Sonra<

Ödeme E Devlete Düştükten Sonra

Sizin için derlediğimiz birbirinden farklı eğitimler için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 200 TL Kapaora ,kalanı belge e devlete düşünce ödeme imkanı

İletişim