Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan eğitim sisteminde; Eğitim tamamen uzaktan video eğitim sistemiyle (bilgisayar yada telefon) üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvuru için bize ulaşmış olduğunuz bayimize yada info@guvensertifika.com adresimize kimlik resmini mail atarak sağlanmaktadır.

Eğitim belirli süreyi tamamlamak üzere sağlanır. Eğitim 100 saat ise 100 saat izlenmesi önemlidir. Zaman ve tarih size bağlıdır.

Eğitim başlangıç tarihinde kullanıcı bilgileri ve giriş yapılacak web adresi güven sertifika tarafından sizlere aranarak

Eğitim Sonrası Sınav Yoktur. Online eğitime katılmak zorunludur.

Online eğitimi tamamladığınız e-devlette görünür.

Eğitim sertifikanız da yazan üniversite adı ile google yada e-devlette arama yapabilirisiniz. Örnek : Topkapı Üniversitesi Sertifika Sorgulama .

Mevcut yapmış olduğunuz iş üzerine sertifika almak istiyorsanız ,eğitim birimimize bunu yazılı olarak iletmeniz ve araştırma talebi gerekir.

Sertifikanız eğitim bitiş tarihinizden 5 iş günü içerisinde adresinizde olacaktır. Yada PDF Olarak daha erken sürede gelme durumu söz konusudur.

Sertifikanız başvuru oluşturduğunuz esnada belirtilen adrese gönderimi sağlanacaktır.

Her Eğitim Süresi farklı olmak ile birlikte kayıt olduğunuz sayfadan bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Web sayfamız da bulunan iletişim formu ile bayilik talebin de bulunabilirsiniz. Gerekli donanımlara sahip olmanız durumunda (Bayisi olmayan iller için) Bayilik alabilirisiniz