BEDEN DİLİ SERTİFİKA PROGRAMI

BEDEN DİLİ SERTİFİKA PROGRAMI

Bu sertifikalar yurt dışında çalışmak için en önemli etken…

Beden dili  eğitim sertifikası ile;

Üniversite onaylı Beden dili  eğitim sertifikasına sahibi olacaksınız!

Üniversite onaylı Beden dili  sertifikası ile Cvnizi güçlendirirsiniz..

Uzman bir şekilde Beden dili  bilgisine sahip olacaksınız.

Aldığınız Beden dili  sertifikası ile bir adım öne çıkacaksınız.

Herkesin bir adım önüne geçmek istiyorsanız cv güçlendirmek için Beden dili  eğitim sertifikası için başvurun!

 

BEDEN DİLİ NEDİR ?

BEDEN DİLİ NASIL ÖĞRENİLİR ?

BEDEN DİLİ SERTİFİKASI  NASIL ALINIR KİMLER SERTİFİKA VEREBİLİR ?

İletişim yöntemlerinden birisi olan beden dili dünyadaki tüm insanlar arasında en etkili bir iletişim yöntemidir. Beden dili deyince, vücudun duruşu, jestler ve mimikler başta olmak üzere tüm beden hareketleri ile karşı tarafa anlatılmak istenen fikir, düşünce ve davranışların sözsüz olarak ifade şekli akla gelir. Kariyer aşamalarında karşımıza sıklıkla çıkan ve kişisel gelişim eğitimlerinde yer alan en etkili konulardan biridir. Günümüzde aynı dili konuşan insanlar arasında etkili bir beden dili kullanılmayınca iletişim sorunları ortaya çıkmaktadır. Oysa farklı dillere sahip veya düşük seviyede bir yabancı dil konuşan iki taraf, etkili bir beden dili sayesinde gayet rahat iletişim kurmak suretiyle birbirlerini anlayabilmektedir.

Beden dili günümüzde bu konuda uzmanlaşmış eğiticilerin verdiği seminerlere belli periyotlarda katılım sağlanarak kolayca öğrenilmektedir. İnternet ortamında, kitaplarda ve cd ortamında sunulan eğitim setlerinde bu eğitimlere ulaşmak mümkün. Bunların dışında ise; ise e-devlet ve üniversite onaylı  Beden dili  Eğitimi’ne katılıp kurumumuza başvuru sonrası sertifika alarak bu mesleği yapabilir.

 

BEDEN DİLİ  EĞİTİM DETAYI

Kurumumuz bünyesinde verilen Beden dili eğitimi kursu kursiyerlerimizin alanlarında yetkin bir hale gelerek donanım sahibi olmalarını sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Eğitimimiz esnasında gerçekleştirilecek olan her türlü program ve kursiyerlerin faydalanabilecekleri her türlü içerik yine sürecimize dâhil edilmiştir. Eğitimler online asenkron yapılmaktadır.Eğitim videoları ve sunumlar öğrenci panelinizdedir.

 

ONLİNE EĞİTİM NE ŞEKİLDE OLACAK

Eğitim programımız, uzaktan eğitim (interaktif)  formatında hazırlanmıştır.

Eğitimler kolay anlaşılır,anlaşılır bir hızda tasarlanmıştır.